+420 602 255 539
English Deutsch

Aktuality

Odborný kurz podologie 2020

01.02.2020

PODOLOGIE s. r. o. ve spolupráci s Dermatovenerologickou klinikou Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a 3. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy pořádají Kurz podologie, zaměřený na preventivně léčebnou a rekondiční péči o nohy a nehty.

1. 6. 2019 jsme začali novou etapu vzdělávání v podologii a teoretickou část jsme po týdnu v učebně Dermatovenerologické kliniky ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady úspěšně ukončili.

Dovolte mi touto cestou poděkovat všem přednášejícím za vynikající výuku jak formou, tak obsahem, a všem prvním účastníkům kurzu podologie. Během týdne se vytvořila takřka rodinná atmosféra, která přispěla k úspěšnému průběhu celé akce.

Mimořádné poděkování za organizační a administrativní podporu patří paní Olze Linhartové ze sekretariátu Dermatovenerologické kliniky, prof. Petru Arenbergerovi za rozvoj spolupráce mezi dermatology a podology a 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy za podporu a převzetí záštity nad celým projektem.

Absolventi celého kurzu v závěru vyplňují znalostní písemný test. Po absolvování kurzu získají osvědčení o absolvování kurzu podologie, který bude potvrzovat jejich edukaci v provádění specializovaných podologických výkonů.

Kurz se bude konat pravidelně jednou ročně a skládá se ze zdravotnické teoretické části, praktické části a závěrečné zkoušky.

Další kurz podologie se koná v září a listopadu.2020.

Garanti kurzu: Bc. Jaroslav Fešar, prezident České podologické společnosti.

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA, FCMA, předseda České dermatovenerologické společnosti a čestný člen České podologické společnosti.

 

S úctou Bc. Jaroslav Fešar

 

Nejbližší akce a kurzy
19. 6. 2023

Zarůstající nehty a rovnátka Ross Fraser - ortonyxie, Goldstadt spange, Podofix, combiPED, B/S spange

Vzdělávací a školící centrum Jaroslav Fešar, Praha 4
24. 6. - 30. 6. 2023

5. Odborný kurz podologie (1. část)

Praha
20. 10. - 21. 10. 2023

Veletrh FOR BEAUTY podzim 2023

Praha 9 PVA Letňany
>> zobrazit všechny akce