+420 602 255 539
English Deutsch

Aktuality

Podologická sekce ČDS ČLS JEP

03.09.2021

V roce 2021 byla prezidentem České podologické společnosti, z.s. Mgr. Jaroslavem Fešarem, MBA založena nová sekce 4018 v rámci České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP.

V lednu letošního roku podal Mgr. Jaroslav Fešar, MBA návrh na vytvoření podologické sekce v rámci České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. Více než půl roku trval celý schvalovací proces přes výbor ČDS až po právní kancelář ČLS JEP.
Na lednové schůzi výboru ČDS jsem přítomným vysvětlil důležitost jejich patronace nad námi a zároveň význam naší činnosti. Vyzdvihnut byl význam vzdělávání a vzájemné mezioborové spolupráce. 
 
Informace k nově vytvořené podologické sekci najdete zde: https://www.derm.cz/sekce/podologicka-sekce/
Výhodou členství je záštita v době restriktivních epidemiologických opatření, účast na akcích ČDS, informace pro členy ČDS, mezioborové vzdělávání.
→ Pro členy bez odborného dohledu:
Postup jak se přihlásit: pokud splňujete podmínky stanovené v naší sekci, které najdete v části Osvědčení, vyplňte přihlášku na https://www.cls.cz/…ace
V oddíle VOLBA SPECIALIZACE zvolte Dermatologie
V oddíle PŘIHLÁŠKA DO ODBORNÉ SPOLEČNOSTI zvolte Česká dermatovenerologická společenost: sekce 4018 podologická
V oddíle PŘIHLÁŠKA DO SPOLKU LÉKAŘŮ nepište nic.
V oddíle POZNÁMKA nepište nic.
Následně budete vyzvání k uhrazení členského poplatku do České lékařské společnosti JEP a Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. Po úhradě poplatků bude Vaše členství potvrzeno. V sekci bude uveřejněno Vaše jméno a příjmení.
→ Pro členy s odborným dohledem:
Postup jak se přihlásit: pokud splňujete podmínky stanovené v naší sekci, napište emailovou žádost o zařazení do sekce a uveďte odpovědného ručitele. Vaše žádost bude projednána výborem ČDS a v případě kladného vyřízení budete po úhradě členských poplatků ČLS JEP a Dermatovenerologické spol. ČLS JEP uvedeni v seznamu členů podologické sekce. Žádosti pište na podologie@seznam.cz.
 
Soňa Fešarová
asistentka
Nejbližší akce a kurzy
19. 6. 2023

Zarůstající nehty a rovnátka Ross Fraser - ortonyxie, Goldstadt spange, Podofix, combiPED, B/S spange

Vzdělávací a školící centrum Jaroslav Fešar, Praha 4
24. 6. - 30. 6. 2023

5. Odborný kurz podologie (1. část)

Praha
20. 10. - 21. 10. 2023

Veletrh FOR BEAUTY podzim 2023

Praha 9 PVA Letňany
>> zobrazit všechny akce