+420 602 255 539
English Deutsch

Představení České podologické společnosti, z.s.

                                                      

Česká podologická společnost vznikla v roce 2013. Jedná se o spolek sdružující odborníky z oblasti preventivní a rekondiční péče o nohy. Členy naší společnosti jsou zejména pedikéři, fyzioterapeuté, zdravotničtí pracovníci a další odborníci z příbuzných oblastí komplexní péče o nohy

Cílem společnosti je především podpora a rozvoj péče o nohy, odborný rozvoj členů, jejich informování a napomáhání při ochraně jejich zájmů.

 

Hlavní výhody členství v České podologické společnosti:

1. Stanete se členem organizace, která sdružuje odborníky se stejným profesním zaměřením. Zlepšíte tím své postavení na trhu, spíše přesvědčíte klientelu o svém úsilí vzdělávat se, odlišíte se od případné konkurence.

2. Pravidelně dostáváte informace o dění v našem oboru i o připravovaných změnách. Při mimořádných událostech jsou členové informováni o jednáních s orgány státní správy, ochrany veřejného zdraví, případně se členy krizových štábů či jiných institucí. Společnost na této úrovni hájí především zájmy svých členů a poskytuje podporu zejména v oblastech právní a zdravotnické problematiky.

3. Členové jsou zváni na vzdělávací a školící akce, z nichž některé jsou podmíněny členstvím. Všechny vzdělávací akce jsou hodnoceny v interním systému vzdělávání a členové mají každou akci za výhodnější cenu.

4. Společnost pořádá každý rok odbornou konferenci, která je zároveň schůzí valné hromady. Vstup je umožněn pouze členům s uhrazeným členským poplatkem na aktuální rok.

5. Členové obdrží zdarma vstupenky na veletrhy, kterých se společnost jako vystavovatel či partner aktivně účastní.

6. Společnost je garantem interního systému vzdělávání, ve kterém mohou členové usilovat o dosažení některého z interních titulů společnosti - Podolog junior, Podolog senior a Diplomovaný podolog. Tituly jsou každoročně slavnostně udělovány na konferenci společnosti.

7. Každý člen má zdarma umístěn svůj profesní profil v Mapě poskytovatelů pedikérských a podologických služeb na webu společnosti. Tato mapa je součástí marketingové podpory v rámci nabízení služeb v regionech.

8. Členství poskytuje výhody v různých partnerských programech, jako jsou slevy u spolupracujících firem nebo účast v preventivních programech zdravotních pojišťoven ohledně příspěvků na přístrojové ošetření nohou pacientů s onemocněním diabetes mellitus.

9. Jako člen společnosti můžete profesně růst, účastnit se partnerských odborných akcí, stát se školitelem nebo se podílet na vedení společnosti.

10. Členové mohou při splnění podmínek vstoupit do podologické sekce ČEPOS, která vznikla především pro rozvoj aktivní mezioborové spolupráce se specialisty z oboru dermatologie. Členové této sekce se mohou při splnění podmínek dále stát členem České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, obdrží odborný časopis Česko-slovenská dermatovenerologie a jsou zváni na odborné kongresy a další vzdělávací akce dermatovenerologů. Členství v podologické sekci ČEPOS je symbolem Vaší dosažené profesní úrovně.

 

Mgr. Jaroslav Fešar, MBA

prezident České podologické společnosti, z. s.

předseda podologické sekce ČEPOS

soudní znalec se specializací pedikúra, manikúra a modelace nehtů

odborný pracovník v podpoře a ochraně veřejného zdraví

 

 

Naše společnost spolupracuje s těmito organizacemi:

Česká dermatovenerologická společnost ČLS JEP

Česká diabetologická společnost ČLS JEP

Česká flebologická společnost ČLS JEP

Česká asociace sester, o. s.

Unie fyzioterapeutů České republiky

Unie kosmetiček

        

Nejbližší akce a kurzy
11. 3. 2024

Zarůstající nehty a rovnátka Ross Fraser - ortonyxie, Goldstadt spange, Podofix, combiPED, B/S spange

Vzdělávací a školící centrum Jaroslav Fešar, Praha 4
5. 4. - 6. 4. 2024

Veletrh FOR BEAUTY jaro 2024

Praha 9, PVA Letňany
5. 4. - 6. 4. 2024

PEDIKÉRSKO - PODOLOGICKÉ DNY

Praha 9, PVA Letňany
20. 4. 2024

Pedikérská péče o rizikovou nohu u diabetika - OBSAZENO

Státní zdravotní ústav, Praha
29. 4. 2024

Zarůstající nehty a rovnátka Ross Fraser - ortonyxie, Goldstadt spange, Podofix, combiPED, B/S spange

Vzdělávací a školící centrum Jaroslav Fešar, Praha 4
>> zobrazit všechny akce
this really is designed with useful and sophisticated capabilities who sells the best rolex datejust herren 36mm 116234 0120 silberton rosa zifferblatt continuously improve the superb the watchmaking industry custom.what flavor is rainbow candy kangvape raises the pure essentials of watchmaking to the level of art.